Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Legjobb fejhallgató 5 és 12...

Legjobb fejhallgató 5 és 12 ezer forint között?

Figyelt kérdés

Ilyen árkategóriában szeretném megtalálni a legjobb fejhallgatót, legfontosabb természetesen a hangzás és a kényelem.Egy kis kutakodás után 8 jelöltem van:

Sennheiser 201

Sennheiser 202

Pioneer se-m290

Pioneer se-m390

Philips sph2700

Philips sph5401

Maxell audio wild

Maxell retro dj

Láthatóan 4 márkából választottam 2 félét, egy olcsóbbat és egy drágábbat.Szeretném kérni a véleményeteket hogy szerintetek melyik a jobb és miért, és ugyanúgy a negatív oldalt is.De még fontosabb a tapasztalat, esetleg ezeken kívül van-e valami ami még jó lehet?



2014. nov. 28. 21:53
 1/6 SoulEater7797 ***** válasza:
Superlux HD-668/HD-661
2014. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokan nagyon jó értékelést adtak ezekre is, esetleg valami személyes tapasztalat ezekkel kapcsolatban? Tegnap volt szerencsém kipróbálni az eddigiekből a retro dj-t, majd a retro dj2-t, és a 2 az még szebben szólt mint az 1. Például viszonyításképpen a retro dj 2-höz képest mennyire lenne jobb/rosszabb?
2014. nov. 30. 13:31
 3/6 SoulEater7797 ***** válasza:

Én jelenleg is ezzel a kombóval élek.

668-at géphez használom, a 661-et pedig utcai használatra.

Szerintem hihetetlenül jól szól mindkettő, ráadásul cserélhető a kábel.

2014. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kettő között van valami hangzáskülönbség? Az is érdekelne, hogy miért a 668-at a géphez, a 661-et utcai használathoz, esetleg a 661 jobban néz ki pl. utcára, vagy egyszerűen kényelmesebb? Ez azért érdekelne, ha a kettő közül kéne választani akkor melyiket, nekem is inkább utcai használatra kellene.Köszönöm a gyors választ!
2014. nov. 30. 14:34
 5/6 SoulEater7797 ***** válasza:

Már le akartam írni előbb is, és sejtettem, hogy kérdezni fogod.


Azért a 661-et használom utcára, mert kisebb, míg a 668 kör kialakítású, és nem fér el a nyakamnál. Miután egész nap hordom, elég kényelmetlen lenne. Ráadásul a 661 zárt, ezért jól kiszűri a külső zajokat, emiatt buszon is jól szolgál.


Van egy kis hangzáskülönbség, de nem bírom eldönteni melyik szól jobban, mert a 668 már régebb óta megvan, utcára pedig eddig a 651-est használtam olyan 1 évig.

A 661 bőven jobban szól, mint a 651, szerintem egy szinten van a 668-al.

2014. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is, szerintem akkor a 661-et fogom megvenni mint első "komolyabb" fejhallgatót :).
2014. nov. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!