Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A lányom 15 éves és ballagásár...

Gyugyu1987 kérdése:

A lányom 15 éves és ballagására laptopot vagy tabletet szeretne. Főként (90%-ban) facebookozásra, a többit filmnézésre használná szabadidejében. Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Főként (90%-ban) facebookozásra,


az én lányom csak 3 de ha megtudom hogy ezen az agylágyitó szaron van fent elmecceném a torkát

2014. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ibm ek
2014. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha főleg írogat FB-n, akkor jó, ha van külső billentyűzet, így talán egy notebookkal többre menne, és ennek a kijelzője is nagyobb, így kényelmesebb is rajta filmezni. Persze ha sokat utazik (iskola miatt), akkor tabletet ott is magával tudná vinni, pl filmezni.

De vannak "kettő az egyben" gépek is, főleg Windowst futtatva, ezeket mind tabletként, mind notebookként használni tudja, igaz, méretük általában kisebb, mint egy normál notebooké. Ilyen pl az ASUS T100 is.


"Gyugyu1987" "A lányom 15 éves"

hmm

2014. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell itt kombinálni.. elég egy olcsóbb leptop és kész.. a "szétszedhető" gépek általában drágábbak..
2014. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
asus ee PC
2014. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy a facebookot (nekem is meg van róla a véleményem), vagy esetleg a koromat kritizáljátok, hanem segítséget! A normális válaszadóknak előre is nagyon szépen köszönöm!!!
2014. dec. 1. 04:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Laptopot érdemes ha gépelni akar facebookon, meg a kijelző is nagyobb. Most így nem tudnék kapásból mondani egy konkrét gépet, de én azt nézném elsősorban hogy milyen a képernyő, a videokártya meg a merevlemez ugye nem nagyon számít fimlekhez meg a facebookhoz
2015. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!