Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom aktiválni a stemes...

Tonyy kérdése:

Hol tudom aktiválni a stemes LOTRO (Lord of The Rongs Online) DLC kulcsot?

Figyelt kérdés

Humble storeon vásároltam egy DLC-t a játékhoz.

Rendesen be is rakta a steamem könyvtárába és mikor belépek a játékba kiírja, hogy ez a kód ha a játék kéri így ird be.

Az a probléma, hogy nem kéri a játék sehol és nem is aktiválta a DLC-t.



2014. dec. 2. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
elindítod gaben atyánk által megálmodott, megtervezett és létrehozott pénznyelő alkalmazást ( steam ). megkeresed a fejlécben a games magyarul játékok nevezetű fült de szigorúan miután elköltöttél 250 dollárt akciós játékokra és kiválasztod az "activate product on steam" avagy "termék aktiválása steamen" opciót. mert annyira imádod gaben atyánkat és a steamet hogy minden egyes megvett játékot látni szeretnél eme csodálatos pénznyelőben. majd miután elköltöttél még 250 dollárt végigpörgeted a felugró ablakot és láss csodát kész. majd dolgod végeztével még 250 dollárt elversz hogy gaben atyánk lássa jó hívő vagy
2014. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, sajnos semmire nem mentem vele.

Ha eseteg a kérdésre válaszolnál és nem arra, hogy mennyire vagy ellene a steamnek, annak talán örülnék és még előrébb is lennék.

Sajnos nem jutott el a tudatodig, hogy mit is kérdeztem, de sebaj.

Majd talán valaki más.

2014. dec. 3. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

más módja nincs cd-kulcs aktiválásának.


steam > fejlécen games > activate a product on steam


mellesleg arról meg nem tehetek hogy az előző szövegből te ezt nem tudtad kiolvasni ...

ja és nem vagyok ellene a steamnek sem

2014. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az aktiválás az már meg volt.

Az a problémám, hogy a játékon belül kéne aktiválni....

Ha belépek a játékba akkor azt írja ki a steam, hogy ha a játék kéri írja be ezt a kódot: xy

2014. dec. 3. 14:33
 5/5 anonim válasza:

Picit megkésve de:


[link]


Bejentkezzel a készített accuntoddal és

>

Activate Product Key helyre beírod a kódot.

A játékban már hsználni tudod a Dlc-ét.

Enyi.

2015. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!