Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha usb-s webkamerát veszek,...

Ha usb-s webkamerát veszek, azt is kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Vagy csak simán csatlakoztatom, és már megy is?

2014. dec. 3. 13:13
 1/6 Tengor ***** válasza:
Attól függ, hogy a kamera driverét tartalmazza-e az operációs rendszer. Régebbi kameráké benne lehet, az újabbaké nem.
2014. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Illetve ha túl régi akkor se, mivel már a kutya nem foglakozik vele. Nincs driver utánpótlás.

Pl. a Logitech -eket nekem eddig még sosem kellett telepíteni (Windows XP kivételével). A legtöbbet azonnal felismerte, a többihez meg lejött a driver a Windows Update -en.

De ha valami noname teszkó gazdaságos sz@rt veszel, azt lehet még a telepítőlemezével sem tudod majd működésre bírni. Én jártam így egyszer egy Chicony -val.

2014. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megpróbálok valami megbízható márkát találni!

Még annyit kérdeznék, hogy illesztőprogramokkal itt kell szórakoznom?

2014. dec. 3. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
ha veszel egy új usb-s webkamot (pl Logitech) 90%, hogy csak simán bedugod és használod, ill. 10%, hogy a mellékelt cd-n lévő drivert is fel kell telepíteni.
2014. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz az a plug n play! nem kell telepíteni csak bedugod és megy (általában van támogatási lista is a dobozon) de ezt mondom úgy hogy kb 6 éve láttam utoljára kamerát szóval ne vedd készpénznek
2014. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az usb-s eszközök nagy része plug and play. legalábbis most hírtelen nem jut eszembe semmi olyan, ami ne az lenne.
2014. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!