Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LED TV összekötése PC-vel...

LED TV összekötése PC-vel (HDMI segítségével)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő:

Van egy Philips FULL HD LED TV-m. Megpróbáltam egy HDMI kábellel összeköti a számítógéppel, de nem észleli a TV a gépet, és a gép sem a TV-t. Jól vannak összedugva, kapcsolgattam őket ki-be, próbáltam a PC-n a képernyőbeállításoknál pepecselni, de nem érzékeli a TV-t. A TV-n pedig be van állítva arra a HDMI-re a számítógép, de nem ismeri fel. Mi lehet a probléma?



2014. dec. 3. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a videókártyámnak van HDMI csatlakozója a PC-nél
2014. dec. 3. 17:03
 2/2 anonim ***** válasza:

ha helyesen csináltad a gépen a dolgokat akkor valószínűleg a kábel rossz.


csak hogy biztosak legyünk. jobbklikk asztalon > képernyő felbontás > észlelés ( majdnem az ablak közepén ). majd ha megjelent a egy másik kijelző rákatintasz és a legördülő menükből kiválasztod a megfelelőket.


azonosítás gombbal azonosítható a hogy melyik kijelzőnek melyik a száma.


az is megeshet hogy a videókártyád nem támogatja a két kijelzős megjelenítést. próbáld meg hogy kihúzod a vga kábelt a gépből és csak a tv-t dugod rá.


remélem tudtam segíteni

2014. dec. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!