Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tegnap folyamán 2014.12. 03...

Kemendidavid kérdése:

A tegnap folyamán 2014.12. 03 valaki ellopta az összes cuccomat CSGO játékban, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Valaki Csereajánlat formájában tegnap eltulajdonított kb. 5€ értékű fegyvert, mit tegyek?

Ha írok Steam Supportnak a cuccaimat úgysem kapom vissza nagyon szépen kérlek segítsetek nekem,nagyon rossz hangulatban vagyok emiatt. [link] itt egy kép a csereajánlathoz (a csereajánlatot nem én fogadtam el, nem is tudtam róla)



2014. dec. 4. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj a steam supportnak, és kivizsgálják. Ha valóban nem te fogadtad el, akkro azt látni fogják. Veszteni nem vesztesz vele, és cserélj jelszót minél előbb.
2014. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha a tolvaj ügyesen scammelt akkor unfriendel és változtat nevet sajnálom de mostanság nagyon sokan próbálják az embert különféle módszerekkel scammelni pl. barátkoznak veled és azt mondják hogy teamvieweren csinálnak neked valamit aztán blokkolják a billentyűzeted és az egeret és előtted viszik el a cuccaidat.
2014. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulság: Soha ne add ki a jelszavad senkinek, és még az FB-det sem szabad, mert az alapján is megszerzik a mail címedet...
2014. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem az illetőt, nem adtam neki meg sem jelszót sem semmit
2014. dec. 8. 15:25
 5/5 anonim válasza:
sztem nem voltak skinjeid és azthitted van de nincs és igy ilyen faszának hitted magad de aztán meg kiderult h nincs vagy valami ilyesmi nem?
2018. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!