Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem tegnap előtt egy ati...

Dani0012 kérdése:

Vettem tegnap előtt egy ati radeon x1950pro vidikártyát felraktam rá a drivert müködött, másnap kapcsolnám be és ilyen hangos zúgás van kép nincs mi a probléma?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég gyenge kártya. Nem hinném, hogy te ezt boltból vettted. Inkább használtan. Sztem azért zúg mert vagy rossz drivert tettél fel hozzá. De minden valószínűséggel hibás a kártya. Vegyél jobbat. Ezzel semmire sem mész.
2014. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi zúg? a gép elindul? stbstb
2014. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gép elindul csak a videókari hűtése hangos és kép sincs
2014. dec. 4. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor videókártya probléme. Akárhogy is szépítjük.
2014. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rakd vissza a régi videókártyád, ha azzal jó, akkor hibás amit most vettél. Gondolom még nem dobtad ki a régit.
2014. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az sincs kizárva hogy alaplap hiba
2014. dec. 4. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez VGA hiba, 1000 éves kártya és akkor is nagyon melegedett már, amikor új volt. Egy mai alsó kategóriás kártya szintjén van.
2014. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!