Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a gépem?

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés

Gyerekek, és olyankor mi van amikor egyet csipog és behozza az elejét a szövegnek, az van az alján hogy nyom del to enter, alt+f2 to enter. Bocs, hogy ilyen gázul írom,de nem vagyok szakértő, sőt még laikus sem.

Meg nyomom a del to enter kombinációt, kikapcsolom (egy pillanat alatt kikapcsol)újra bekapcsolom és akkor már jó. Eddig így volt, de ma vagy hússzor próbáltam mire sikerült. mindig csippant egyet, úgy hörög utána és kész áll egy helybe a történet.



#csippog
2014. dec. 5. 12:44
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Az egy csipnapás azt jelenti minden rendben. Jó lenne ott leni és látni a jelenséget, mert ezt így nehéz táv-gyógyítani. Lehet hogy a boot sorrend nem jó, vagy merülőben az alaplapi gombelem, ilyesmi..

Ha elindul nincs komoly hardveres baj.

2014. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A vincsi és más aljzat csatlakozókat is nézd meg . Ha tovább megy és windows indítási lehetőségeket ajánl és visszatér állandóan ebbe a fekete-fehér menübe akkor a Window-st újra kell rátenni .
2014. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem elromlott valami benne.
2014. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, oké köszike. Megnézte ismerős is aki ért hozzá, de nem csinált semmit. Rákérdek nála, hogy nézze meg ezeket.
2014. dec. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!