Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Witcher 3: Wild Hunt kérdés?

Witcher 3: Wild Hunt kérdés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy amennyiben PC-re szerzem meg ezt a játékot azt lehet majd virtuális szemüveggel is játszani?


Illetve ha PS4-re v eszem meg akkor az ottani virtuális szemüveggel lehet majd játszani?



2014. dec. 7. 10:53
 1/4 Csori96 ***** válasza:
Nem, de lehet, hogy később a modderek megoldják.
2014. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mire jók ezek a virtuális szemüvegek, ha a játékok nagy részéhez nem is lehet használni...
2014. dec. 7. 16:16
 3/4 Csori96 ***** válasza:
Szerintem jónak számít, hogy ennyi ( [link] játék támogatja, ahhoz képest, hogy teljesen még el sem készült, és kereskedelmi forgalomban sem kapható. Ha megjelenik, sikeres lesz, és megéri rá fejleszteni, akkor több játék is fog készülni, mely támogatja, de valószínűleg beletelik pár évbe, míg elterjed.
2014. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Egyrészt azért van kevés játék ami támogatná mert igazán jó és elterjedt VR szemüveg még nincs a piacon


Másrészt a Witcher szerintem pont nem az a játék amiben jó lenne a VR szemüveg, inkább FPS és szimulátor játékokban tudom elképzelni.

2015. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!