Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A jelenlegi gépem megfelelne,...

A jelenlegi gépem megfelelne, vagy turbózásra szorulna? (GTA V terén)

Figyelt kérdés

A gépem kb. másfél éve vettem!

Config (röviden) :


AMD FX(tm)-6300 Six-Core Proci 3,50Ghz (magonként)

RAM (jelenleg) : 4,00GB

Vidikari : R7 260x 2GB GDDR5 OC

64-bites WIN 8!

Alaplap : Asus M5A 78L-M LX3

Gépházikó: Sharkoon VS-3s


Na tehát, kérdésem lenne a videókártya elég?

Ha igen, akkor vennék bele +8 GB RAM-ot, egy oldallapi, meg hátlapi ventit, mert elől van már, egy porci hűtőt, mert a gyári elég szar és ennyi lenne...


De ha nem lenne elég a vidikari akkor, sajnos vidikarit kéne vennem meg, RAM-ot, de akkor lemondhatok a hűtőről stb.. és hát elég veszélyes lenne ilyen hűtéssel játszani.. Köszi előre is a válaszokat! További szép napot!



2014. dec. 7. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
1 terrás vinyó, azzal nem lenne gond, és egy FSP Hexa 500W-os táp, ami szüks. esetén + 80 W tud rádobni
2014. dec. 7. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lenne veszélyes ilyen hűtéssel játszani.. nem mondom hogy nem meleg meg nem hangos de bajt nem csinál.. mivel a gépigényt még nem adták ki így nem tudhatjuk de minimumon 8gb rammal szerintem mennie kéne majd..
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

RAM-ot mindenképp kellene venned szerintem.

Hivatalos gépigény még nincs de a

procit- 4-6 magosra tippelik

RAM 8-16 GB bár írnak 4et is így a 16ot elég soknak tartom úgy h véleményem szerint a 8 elég lesz

graf. kártya 1GB-tól 3GB-ig így szintén a 2 elég lesz szerintem.

A Windowsot viszont én lecserélném 7esre, persze nem ezen fog múlni szerintem ennél a játéknál de viszont ha egy másik játék lesz és lesz mikrolag 8as windows-al, akkor az 7esen simán futna.

Persze nem azt mondom h rögtön cseréld ki a Windows-ot.

De ha épp cserélni fogod egy kis idő múlva akkor a játékok érdekében jobb a 7es. :)

2014. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszotokat, hát majd megvárom mennyi pénz gyűlik össze karácsonyra, és csak azután :)
2014. dec. 7. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
"játékok érdekében jobb a 7es" mégis mivel? jobb neki h erőforrás igényesebb? vagy hogy az új játékokat már win8.1re készítik? vissza nem mennék a 7-re, csak azok sírnak akik félnek a változástól :D
2014. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!