Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a probléma? Leszeretnék...

Mi a probléma? Leszeretnék tölteni egy új alkalmazást. De az a probléma, hogy ahányszor rámegyek a, , telepítésre", kiírja, hogy, , hiba" meg hogy, , nincs elég hely a készüléken".

Figyelt kérdés

Leszeretnék tölteni egy új alkalmazást.De az a probléma, hogy ahányszor rámegyek a ,,telepítésre", kiírja, hogy ,,hiba" meg hogy ,,nincs elég hely a készüléken". Ez idáig oké, gondoltam én, akkor csinálok helyet. Letöröltem neki pár játékot. Ismét kiírja.Mivel van mp3-am, ezért letöröltem az ÖSSZES zeném. Ez sem hatott. Akkor ezek után már azt írta ki, hogy a google service-ben van a hiba. Akkor természetesen azt is próbáltam frissíteni, de azóta SEMMI AZ ÉGVILÁGON nem működik, pl. a youtube meg a Gmail. Ez nyilván a google service miatt van. De azóta már háromszor is kiürítettem a belső tárhelyt, merthogy van SD kártyám... és... nahát! EZ SEM HASZNÁL.


Egyébként egy Sony Xperia C1505-ről van szó.



2014. dec. 9. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!