Ezek mire valók?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Note4 programok: Árfolyamok, Evermore, Ficiarèna, Foodpanda, Foursquare, Shazan, SwiftKey Trial, Távszámla, TripAdvisor.

ezek mik? Melyik mire való? Van ami felesleges vajon? Törölhetem??



2014. dec. 11. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz kategória, az alábbi alkalmazások pedig nálam a gyári szemét kategóriába tartoznak, egyiket sem használnám. Egyik sem fontos rendszeralkalmazás, törölhetők, persze csak ha lehet. Ehhez már root jog kellhet.

Árfolyamok: neve alapján kiszámolja, hogy pl. x euro hány forint.

Foursquare: közösségi alkalmazás.

SwiftKey Trial: billentyűzet, ráadásul próbaverzió, a teljes verzió fizetős.

Távszámla: nem csak postán lehet számlát befizetni, hanem neten is. Telefonról talán könnyebben használható egy alkalmazás mint a webes felület.

Ezeket tudtam, a többit kiderítheted a Google segítségével.

(Google: egyszerűen használható kereső, amit sokan mégsem használnak, helyette kérdeznek.)

2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hsznos választ! A többinek is akkor utána túrok :)
2015. jan. 13. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A tripadvisor szállodafoglalásnál/éttermeknél/turistáskodáskor az egyik legjobb app! Én felrakom alapból, ha nincs.

Shazaam pedig egy zenefelismerő, szerintem szintén hasznos. A többi az télleg kuka.

2015. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!