Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek erre a gépre...

Szerintetek erre a gépre lehet Windows Vistát telepíteni?

Figyelt kérdés

A gép egy Compaq Evo D5D.

Adatok:

processzor: Intel Pentium 4 (gyári sebesség 1.5 ghz max. sebesség 10 ghz)

merevlemez: 40 gb ide hdd (ezt lehet le fogom cserélni)

ram: 3x1 gb sdram 133mhz

videókártya: nvidia vanta

Semmi extrém dologra nem használnám csak netezésre, meg néha játszanám rajta a régi kedvenc játékaim (pl. NFSU 2)



#gép #Windows Vista #HP Compaq #Compaq Evo #régi gépek újrahasználása #netképes gép
2014. dec. 11. 12:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi, azt a sok választ, akkor marad rajta az XP. Mivel már eleve XP volt rajta, de mióta megszűnt az XP támogatása azóta egyre lassabb, és lassabb... Most értem el a "szinte használhatatlan" fázisba... Egy rossz oprendszer miatt >.< Amúgy pedig, nem tudom azért kérdeztem. ;) De akkor kitalálok mást XD
2014. dec. 14. 19:19
 12/17 anonim ***** válasza:
Esetleg linux.
2014. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rakjál rá valami vírusirtót,s akkor az XP is maradhat még egy darabig.
2015. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hirdest meg valahol ezt a gépet, nagyon ritka az 1 gigás sd ram :)
2015. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ismét újratelepítettem, és am... műkszik XD Úgyhogy semmi baj
2015. jan. 20. 19:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Na és milyen windows van rajta ?
2015. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem az XP-t. De szerintem megszerzem valahonnan a Win2k-t, mert annak sokkal alacsonyabb a processzorigénye (ram igénye nagyobb, de ezt ki tudom elégíteni) Azért tettem fel ezt a kérdést régebben, mert egyre többször csak ehhez a géphez jutok hozzá. ... De a linux se volt rossz ötlet, van rajta PuppyLinux 5.2.8 , de nem találok wifi drivert... >< És amikor másképp csatlakozom a netre, (legalábbis próbálok) akkor is ledob a netről 2 perc alatt. Úgyhogy linux kuka, ha eddig nem lett vírusos az XP (jó a vírusirtó) akkor a win2000-el is kezdek valamit. Tisztában vagyok a win2k hibáival, de én rengeteget használtam, úgyhogy ez nem gond :)
2015. ápr. 11. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!