Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vegyem meg a...

Melyik laptopot vegyem meg a 11 évesemnek?

Figyelt kérdés

Számítástechnikai analfabéta vagyok,ezért a segítségeteket kérem kedves hozzáértők.


Melyik a jó,jobb.Az én laikus szememnek tök egyforma mind. (nem a képekre gondolok)

Pár betű eltérés a névben,káosz a fejemben....


Ezeket néztem ki:


[link]


[link]


80 felé nem nagyon szeretnék menni,ráérek komolyabbat venni neki ha nagyobb lesz.


Köszönöm a segítségeteket.


Ui: ajánlhattok mást is,ami itt körüli árban van.

Tulajdonképpen csak böngészne,netezne,zene, esetleg egy kis film vagy játék ha viszi....


2014. dec. 11. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

11 évesnek inkább egy játékokra alkalmas tabletet vennék, a gyerekek igazán ezt értékelik. Wifivel, de 35 ezer ft. alatt csak gagyik vannak.

Laptopokon nem lehet komoly játékokat futtattni, ahhoz drága, vagy pedig drága asztali gép kell.

2014. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek az Acerek 14-15 évesnek valók, 11 évesen ez még korai. Komoly, 4 GB-s gépek.
2014. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is a tabletet javasolnám. Szerintem még korai a laptop.
2014. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítségeteket.

Azért gondoltam notebookot neki,mert tabletje már van, meg egy ideje mást se hajt,csak hogy szeretne egy laptopot.

Ha a fent linkeltek komolyak,és nem neki való,akkor ez? :

[link]

vagy ez meg gagyi?


ezt pl nem tudom eldönteni,hogy ez netbook vagy lényegében tablet? Nem találom a leírásban,hogy androidos e vagy sem,mert nyilván akkor tudnám,de így teljes homály....

2014. dec. 11. 22:14
 7/15 A kérdező kommentje:

ez lemaradt:


[link]

2014. dec. 11. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen Androidos "laptopok" nem jók semmire, mivel a legtöbb alkalmazás tabletre van készítve.

Normális laptopot nem kapsz újonnan 80ért, de nagyon jó üzleti laptopot lehet ennyiért venni pl Dell Latitude E6410 62ezer körül van, ami sokkal jobb, mint a legalja kategóriás új gépek, sebességben és minőségben is, sokkal tartósabbak is

2014. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vegyél Lenovo Ideapadot, ezek között is vannak olcsóbbak.

[link]

2014. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!