Tablet és filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Apukámnak tettem fel pár filmet a tabletre, Asus Memopad egyébként. Mindig avi vagy xvid formátumú filmeket töltök le neki, amik nem foglalnak túlságosan sok helyet, hogy több férjen rá. Érdekes módon azt írja ki, amikor leszeretném játszani, hogy ez az audioformátum (AC3) nem támogatott. MX playerrel szerettem volna lejátszani. A tableten nem jön hang, a számítógépen van. Hogyan tudnám ezt orvosolni? 4 filmet tettem fel, csak 1 volt működőképes, vagyis volt hang annál az egynél.


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2014. dec. 14. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb szerintem megvan a probléma. Most olvasom az MX playernél sokan panaszkodnak, hogy az AC3 hang formátumú filmeket már nem játssza le, és én is frissítettem, mint mindenki más. Megpróbálom egy másik programmal, hátha lejátssza őket.
2014. dec. 14. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha felteszel egy korábbi változatot és nem frissíted. Az MX-nél meg nem nagyon találsz jobbat.
2014. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.7.33-ban vették ki az AC3 támogatást, annál korábbi kell.


Például 1.7.32, innen:

[link]


[link]

2014. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy asszem nekem is lejátszót kell cserélnem...

G.

2014. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

VLC-t tettem fel, ami jó Androidhoz és működnek a filmek rendesen, hang király. Minden jó. De ha ez sem fog beválni később, akkor régebbi verziókkal fogok próbálkozni.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!! :)

2014. dec. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!