Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 telepítő miért nem...

Win7 telepítő miért nem engedi formázni?

Figyelt kérdés
Szeretném telepíteni a Winter(újra). Két partíció van, c: ( rendszer partíció,ide van most telepítve a Win7) illetve D: ( elsődleges, innen telepíteném újra,DVD vagy pendrive nélkül,parancsnok segítségével) Na már most elindul a telepítő, és a c:-nél nem engedi formázni illetve törölni se,csak a d:-nél. Szeretnem formázni a c:-t és oda telepíteni újra, ezt hogy tudom megtenni?
2014. dec. 14. 15:09
 1/5 lali.89 ***** válasza:
Töröld a particiokat, és hozz létre ujakat.
2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, telefon kijavított egy-két szót. Winter=windows 7, parancsnok= parancssor.


Az a gond, hogy a c-n van telepítve a win7, valószínűleg azért nem engedi formázni. De meg lehet valahogy mégis oldani?

2014. dec. 14. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendszer alol nem lehet formázni.
2014. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Windows alól akarsz Windows-t törölni?

Logikus lépés ez?

Kiadnád a parancsot: -Légy öngyilkos!

Ne szórakozz már, a számítástechnika nem ilyen, nem fogja önmagát megsemmisíteni :DD

2014. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek.Inkább bootolj be inkább dvd-vel.

Én egy notebook-ot telepítettem rendszer alól mert nem bootolt be USB-ről.

2014. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!