Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy wifi routert, de...

Vettem egy wifi routert, de sajnos nem igazán tudom hogyan kell bekötni a kábelt. A router típusa TP-LINK TL-WR741ND. Az egyik kábel bekapcsolja a routert a másikat viszont hova kell dugni? Tudom elég buta kérdés.

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik kábel szürke színű és mind2 fele egyforma. A képen látszik hogy az egyik felét a routerbe kell kötni a másikat meg elvileg a számítógépbe. Viszont ott csak egy ilyen hely van de az már foglalt a modemnek.
2014. dec. 14. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak be kell dugni,hanem be is kell állítani,úgyhogy szólj valakinek aki nem ennyire analfabéta a témában.
2014. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van, hogy mi hova kell, bár ennek a doksinak a router dobozában is benne kellene lennie.

2014. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*amit nem tudod hova kell dugni, az az "ethernet cable", bedugog a modembe (internetszolgáltatóéba) az egyik végét a másikat meg a routerbe.
2014. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!