Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kislányomnak (6 éves) mit...

Kislányomnak (6 éves) mit vegyek karaokehoz? Találtam egy szettet: König karaoke keverő HAV-KM10, de mi kell még ehhez, hogy karácsonykor akár használhassuk is? Mit lehet ezzel csinálni, mit kell még hozzá beszerezni?

Figyelt kérdés
Esetleg interneten találhatok valahol részleteket, hogy mire is szolgál egy ilyen készlet? Sose láttam még ilyet, sose használtam ilyet, de a kislányom szeret énekelgetni, szeret szerepelni, szerintem nagyon élvezné, és mivel két mikrofon van hozzá együtt is tudnák vele egy jót szórakozni.
2014. dec. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem, de azért utánanéztem! :)


Nos, ez tényleg egy keverő (minő meglepetés), és igazából más semmi.

Tehát ezt egy rendszerbe kell bekötni, ami áll egy karaoke-zeneszolgáltató eszközből (DVD-lejátszó), illetve egy tévéből. Ha ez a kettő rendelkezésre áll, akkor nincs különösebb probléma. Hogy hogyan kell összeállítani a rendszert, azt a használati útmutatóban megtalálják. (A prospektusból úgy látom, hogy a szükséges kábeleket is adják.)


[link]

2014. dec. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jahh... és Boldog Karácsonyt kívánok! :)
2014. dec. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Attól tartok ez nem lesz jó nekünk, mert mi inkább pc-hez szeretnék csatlakoztatni a dolgot. Köszönöm mégegyszer, azt hiszem más után nézek. Boldog Karácsonyt Kívánunk mi is :-)
2014. dec. 15. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Pc-n egyszerű dolog.

Kell egy midi lejátszó, és olyan mid fileok, amiknek van szövege. Egy mikrofon, és ennyi.

Mp3 karaoke jobb lenne minnőségben, de nehezebb is hozzájutni

2014. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!