Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok jól működő videó...

Mya888 kérdése:

Hol találok jól működő videó kártya drivert?

Figyelt kérdés
Nemrég lecseréltem a gépemet és napok óta próbálkozok telepíteni a videó kártyát nem sok sikerrel. Van hogy egy driverrel minden jónak tűnik, csak játékban veszem észre a hibát. A videó kártya típusa Intel 82945G Expressz Chipset Family. Az alaplapom neve Dell OptiPlex GX620. Win xp-t használok.

2014. dec. 16. 01:30
 1/7 coopper ***** válasza:

Szia.


A gyártó honlapjáról (A dell support elég jó) :


Itt kerersgélj : [link]


konkrétan :

[link]

[link]


Ezek azok (másolom adell honlapról):


Intel 82945G Express Chipset Family Driver View details

R126542.EXE | Hard-Drive (4 MB)

Video |

Release date 13 Jul 2006

| Last Updated 05 Mar 2014

| Recommended

Version 6.14.10.4543,A05

2014. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 coopper ***** válasza:

Intel 945G Graphics Controller Driver View details

R98241.EXE | Hard-Drive (4 MB)

Video |

Release date 07 Jun 2005

| Last Updated 21 Mar 2014

| Recommended

Version 6.14.10.4299,A00


Ha ezek nem jók akkor próbálhatod a hardwerazonositó alapján történő driverkereresést :


Manuális driverkeresés hardverazonositó alapján :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap .


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és pontos segítséget. Igazából arról az oldalról már próbáltam drivert, és a manuális módszer leírásoddal is találkoztam mikor keresgéltem. Valamiért nem akar tökéletes lenni, a játékban a képhibák még megvannak. Lehet valami gond van magával a kártyával?
2014. dec. 16. 13:55
 4/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Az is lehet, hogy valóban a chipset nem tökéletes már, próbálj meg a video chipsethez teszt programot letölteni.


(nem ismerem, nem tudom, hogy jó-e a goole adta : [link] )


Illetve próbálj frissebb drivert keresni a chipsethez : [link]



Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A teszt megvolt, minden jó. A drivert nem engedi viszont telepíteni. Azt írja: a telepíteni kívánt illesztőprogram nincs bevizsgálva ehhez a számítógéphez. Szerezze be a megfelelő illesztőprogramot a számítógép gyártójától.
2014. dec. 16. 23:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs ötlete senkinek?
2014. dec. 18. 00:03
 7/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak azt tudom javasolni, hogy a "6.14.10.4543,A05" és a "15.12.75.4.1930" verziójú driver között kell egy pár drivernek lenni-e, próbálj meg valami más verziószámút letölteni és azt felrakni.


ha a googlének beirod a verziószám kezdetét akkor add ki találatod pl : [link] itt van két darab is : "14.32.4" és a "14.32.3"


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!