Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes megvenni?...

Melyiket érdemes megvenni? Miért? (Laptop)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Asus N551JM + táska: 299k (i7-4710HQ, 1TB, 8GB RAM, 860M)

Vagy

Lenovo Y50-70 + egér és táska: 299k (i7-4710HQ, 1TB, 16GB RAM, 860M


Előre is köszi! :)



2014. dec. 16. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
a második, mert több benne a memória (16gb)
2014. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, ebben a kategoriaban mar elmeletileg annyira nem lehet mellefogni egyikkel sem. Persze a Ram elony miatt en is a masodikat valasztanam:)
2014. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Asus-ra írták, hogy nagyon jó mindenben, egyedül az akku élettartalmával van gond. (de kivehető)


Lenovo-ra írták, hogy melegszik, akkuja nem kivehető valamint a kijelző sem az igazi. :/


Akkuval nincs nagy gondom, úgyis játszanék rajta :)

Már jó pár éve vágyom laptopra, most, hogy kollégista vagyok jó lenne.

2014. dec. 16. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor egyértelmű, hogy olyan laptopot vegyél, ahol ki tudod venni az akksit, mert úgyis a kollégiumbn fogod használni a legtöbbet
2014. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, s gond az, hogyha nem veszem ki az akkut a nagy hőmérséklet alatt amikor játszok? Tudjátok, a játékok nagy erőigénye miatti magas hőmérséklet.
2014. dec. 17. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, az Asus WiFije már egy fallal a routertől rossz, esik a sebesség. a Lenovot választom több ok miatt is, az akkunak meg talán nem lesz baja. Bang & Olufsen talán olyan jó hangzása van mint a JBL-nek :)
2014. dec. 17. 19:23
 7/7 alfamate89 ***** válasza:
Az Asusnak IPS kijelzője van és van benne feles méretű mSata foglalat SSDnek.
2014. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!