Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Heló! A következő a problémám....

Heló! A következő a problémám. Sony Ericsson Xperia M2 telefonom van de laptopra nem tudom usb-n keresztül csatlakoztatni. Már van a laptopon pc companion is azzal sem jó. Mit tudok ilyen esetben tenni? Windows xpt használok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át mass storage módra, ha lehetséges. Google megmondja, hogyan kell. Az XP nem működik MTP eszközökkel rendesen.
2014. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem így sem működik. Esetleg valami más megoldás?
2014. dec. 19. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik gépen? Másik kábellel?
2014. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az otthoni laptopon ahol win7van ott megy.de a közeljövőben csak azt a gépet fogom használni amin xp van.és ezen meg nem jo
2014. dec. 19. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért számított ez, hogy a telefon hibáját (pl. kontakthibás csatlakozó) ki lehessen zárni. Így csak a félholt oprendszert kell rendbeszedni. Rakd újra szerintem, illetve ha elég erős a gép, akár 7-et is rakhatsz helyette.


Helyettesítő megoldás lehet, hogy a gépet egy linux live cd-ről indítod, amikor a telefonon akarsz ügyködni. Azzal biztosan működni fog.

2014. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem igazan értek ahhoz, hogy újra rakjam a gépet.ezért kellene olyan megoldás amihez nem kellene annyira nagy változást csinálnom. Olvastam a windows media player is megoldás lehet de nem eredeti az xp m így nem engedi telepíteni.
2014. dec. 19. 14:37
 7/7 Erdekelne a valaszod válasza:
Nekem még a hamis(!) windows7-en is sikerül csatlakoztatni a telefonom. Nem hogy az eredetin. És nekem is M2-m van.
2015. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!