Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cs 1.6-ban hogyan lehet...

Cs 1.6-ban hogyan lehet beállítani hogy a célkereszt kicsi maradj minden esetben?

Figyelt kérdés

Mikor lövök, akkor mindig egyre nagyobb lesz, és ez miatt nem tudok célozni...

Ja és még valami... AWP-vel nem lehet valahogy beállítani hogy zoom nélkül is legyen valami kis pontocska vagy célkereszt hogy lássam hova lövök?

És nem lehet valahogy beállítani hogy mikor rám dobják a "flash"-t akkor valamit lássak is? :D Vagy hogy legalább ne tartson olyan sokáig a fehérség?...oké hogy forduljak el, de néha nem segít! :D



2014. dec. 22. 00:02
1 2
 1/11 ThodEE GoD ***** válasza:
34%

[link]


Tessék te csíter -.-

2014. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Xdddddddd
2014. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

AWP: Nem, csalás nélkül nem. Egyszerre kell lenyomni a jobb és a bal egérgombot, azzal úgy tudsz nozoom-al lőni.


Flash: Nem, csalás nélkül nem. Esetleg nyomd a TAB-ot, hátha úgy előbb "kivakulsz", de ez lehet, hogy csak mende-monda.


Célkereszt: Konzolba írd be: cl_dynamiccrosshair "0"

2014. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló köszönöm!

1.-2. ti agyhalottak! Olyan kérdést tettem fel hogy küldjetek csitet? Szerintetek fel tettem volna ezt a kérdést ha tudtam volna hogy ezt csak csittel lehet megoldani? Csak mivel láttam olyan videót hogy AWP-vel a célkereszt helyén ott volt az egér, meg hogy flash-elték az embert és úgy lőtt be 3 embert, aztán mire elmúlt a flash addigra meg a pálya másik részén volt már... Gondoltam biztos be lehet valamit állítani hogy ne tartson olyan sokáig, vagy jobban lehessen látni benne...

2014. dec. 22. 10:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mivel láttam olyan videót hogy AWP-vel a célkereszt helyén ott volt az egér"


Az csak bug. Néha a HLTV és a demo bugos, és így mutatja. De amikor ténylegesen játszott az az ember, akkor neki tuti nem volt ott célkereszt. Amúgy se érsz el vele semmit, mivel az AWP felfelé húz, ha lősz vele. Nem tudsz vele egy pontot becélozni, mert úgyse oda fog lőni.


"flash-elték az embert és úgy lőtt be 3 embert, aztán mire elmúlt a flash addigra meg a pálya másik részén volt már..."


Hát nézdd. Egy rutinos játékos nem pánikol be a flashtől, és ismeri a pályát is. Attól mert bevakulsz, attól még tudsz lőni, és tudsz menni is. Én már csomó embert lőttem be vakon, és én is szoktam mozogni vakon. Nem blokkolok le egyhelybe, ha bevakulok.

2014. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha lehetne AWP-re célkeresztet "rakni" akkor is zoomolnék, csak ha "közelharc lenne és mondjuk a pisztoly kifogy akkor ne vaktába lőjek az AWP-vel célkereszt nélkül...
2014. dec. 22. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mert valakit be flashelnek még el lőhet egy embert akit előtte látott és olyan játék tapasztalattal és rutinnal rendelkezik hogy be tudja lőni a csoókát vizuálisan is .
2014. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet WP-vel lőno no zoomal... Mint már mondtam, gyakorolni kell, de lehet. Egyszerre kell lenyomni a jobb és a bal egérgombot.
2014. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De miért kell egyszerre lenyomni? :D
2014. dec. 22. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
azért hogy pontosabban találjon célba .
2014. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!