Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy tv/pc kártyát ami...

Csabesz222 kérdése:

Vettem egy tv/pc kártyát ami elvileg kiderült csak digitális jelet fogad? Mivel nekem analóg jelem volt szereztem egy set top box-ot legyen digitális jelem! De a gépbe így se tudok tv nézni!

Figyelt kérdés
pick up-os a kábel tv! a pc/tv kártya meg winfast 2000 ds pluss! valaki esetleg valami ötlet hogyan tudnám be üzemelni a kártyát hogy nézhessem a csatornákat a számitógépbe
2014. dec. 22. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos jó nagy kavalkádot csináltál.A digitális jel az a légi úton fogható(mindig tv)digitális jel DVB-T-re gondoltak.

Sima tető antennával fogható és nem összekeverendő a kábel tévével.Nálam a UPC kábelen küldi a mindig tv digitális jelét nem tudom hogy másnál hogy van.A set top box az egy fölösleges vétel volt hacsak nem használod valahol ahol nincs kábel tv.Elvileg betolod a gépbe felrakod a hozzá adott progikat beledugsz egy tetőantennát vagy jobb minőségű beltéri antennát és elindítod a hangolást majd élvezed azt a néhány kódolatlan adást amit fog.

2014. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


az itt írtak szerint ez csak földfelszíni analóg és digitális vételre alkalmas. Vagyis most már csak a 7 szabadon fogható digitális csatornát ( m1, m2, Duna, Duna World, TV2, RTL Klub, Euronews )tudod fogni vele, lévén, hogy földfelszíni analóg sugárzás már nincs. A kábelt, és a set-top-boxot elfelejtheted.

2014. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)gondoltam én is erre ezért inkább vettem ma egy tv így minden csatorna ami a kábelen van azt mostmar tudom nézni normális :)
2014. dec. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!