Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándéknak elfogadn...

Karácsonyi ajándéknak elfogadnátok egy ilyen gamer pct?

Figyelt kérdés

[link]

Csak poénból raktam össze :)



2014. dec. 23. 15:27
 1/7 anonim válasza:
Szia! A pc ugyan nem érdekel ,de mivel te képben vagy szeretnék kérdezni valamit!Tehát!Kitakaritottam a pc-t azóta sem a monitor se a billentyü se a hálókártya nem lép fel?Valami okosat??Alaplapi halókártyáról van szó
2014. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan takarítottad ki? Vizes szivaccsal? Mert ha nem így történt, akkor nem tudok semmit elképzelni a problémára. Nekem is volt már olyan, hogy egy kicsit nedves szivacstól szinte mindenem elromlott.
2014. dec. 23. 15:37
 3/7 anonim válasza:
porszivó
2014. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha megfő az alaplap??Akkor a proci hütés megy?
2014. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem pont a porszívó a legmegfelelőbb erre. Nem szippantottál le róla egy kondit vagy valamit véletlen?
2014. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem ,azt észrevettem volna.De majd a szakszerviz megmondja!Köszi a választ
2014. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy a porszívócső sztatikusan feltöltődött (szokott), te meg ott huzogattad rajta(esd)? Persze nem biztos.
2014. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!