Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vadi új gép most szerelem...

Abért Máté kérdése:

Vadi új gép most szerelem össze. Fm2+ -os alaplapba szereltem fm2-es procit. Utánnaolvastam elméletileg műköndie kéne még sincs kép. Segíteni valaki?

Figyelt kérdés

#processzor #alaplap #nnics kép
2014. dec. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

-nyomj egy bios resetet

-csak a proci és memóriák legyenek az alaplapba

-az alaplap ne legyen beszerelve a gépházba (kint csupaszon a konyhaasztalon rakd össze, ha így már működik, teheted be a házba. Távtartókat használj!)

2014. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-illetve még valami:

FM2-es CPU-t vagy APU-t teszel a lapba?

-mert a CPU nem tartalmaz videovezérlőt, akkor venned kell egy dedikált videokártyát

-Ha APU-t teszel bele (A sorozat) akkor nem kell dedikált videokártya, de az alaplap monitor kimenetén csak APU-val lesz kép.

2014. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reseteltem az alapbal kivan szedve, tettem bele egy videókártyát is úgyis kipróbáltam, az integrálttal is kipróbáltam így sem jó :S
2014. dec. 23. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

-Máté, nem kéne lassan végre leírnod milyen típusú/márkájú alaplapot vettél és milyen típusú (CPU vagy APU) processzort? :))

-nem lenne mellékes...

2014. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na van 1 AMD A8 6600K Quad- Core proci fm2 foglalatú,

van egy AMD athlon x4 740x proci fm2 fogalalttal,

van egy Asrock FM2A88M-HD+ alaplap fm2/fm2+ os foglalattal és

van egy ASUS F2A85-Mpro alaplapfm2 foglalattal.

és nemtudom összehozni őket egyszrűen egyiknál sem ad képet videókártyát is tettem bele úgysem. Vagy lehet h a videókártya sem mind1 milyen ? az egyik az nvidia geforce 210-es a másik msi nvidia gefprce 210

2015. jan. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!