PC vagy konzol?

Figyelt kérdés

Na itt az ötezredik kérdés :DD


Mert nem tudok mit csinálni, tököm tele van, hogy minden ilyen kérdésnél csak a mocskolódás megy, nem a normális válaszok.


Igazából ha konzol, csakis a PS4 jöhet szóba.


Ha pedig PC:

-8GB ram

-sapphire radeon r9 290x (de nem az a 160 ezres kategória, hanem a 90 ezres)

-i5 4690k

-ilyesmik....


Na melyik?

Mert ez a gép talán odaver a konzolnak és ez jó is lenne, de remélem nem fogják még temetni a PC-t játék terén..


Egyébként a steam-et elnézve a konzolt kéne temetni....



2014. dec. 24. 02:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én qrvára nem vagyok gamer, de a PC-vel kábé ötmilló másik dolgot is tudsz csinálni, a konzollal meg olyan baromi sokat nem a játékon kívül, nem?
2014. dec. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az persze a PC mellett szól.

Konzolt csak úgy vennék, ha mellé PC-t, de ugyanolyan erős PC kell renderelni.

2014. dec. 24. 13:25
 3/17 anonim ***** válasza:

én azt mondom ha csak játék akkor konzolt vegyél emlékezz vissza 2007 kijött az xbox360 most van 2014 tavaly jöttek ki az új generációs konzolok!

majdnem 6 évig gyártották rájuk a játékokat (a régiekre) ha most veszel egy ps4 egy 5-6 évig nem kell újat venni!

nade,ugye pc más ott általába 2-3 évente új kell hisz elavul + egyre nagyobb gépigényű játékok kellenek lásd tavaly még elég volt fullhd-ra maxra egy gtx 660 ti vagy egy hd7870 mostmár lassan közepesre se elég lásd unity,cod aw + még jön a witcher 3, gépigényét is!

ezt gondold át + hogy csak játszani akarsz vagy mást ist?

tedd fel a kérdést! :)

2014. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

PC

-

2-3 évente cserélni kell alkatrészt + elavul

nem játszhatsz fotelba kényelmesen joystickal

drága

+

lehet játszani,programozni,netezni renderelni + még sok mást csinálni rajta

szép grafika

ingyenes játék torrentről


ps4

- rosszabb grafika

kényelmes játék joyyal

több éves játék újra vétel nélkül

megkell venni a játékot

multi

2014. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
most csak ennyi jutott eszembe remélem segitettem,de azt mondom pc vegyél
2014. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én pc-n is kontrollerrel játszok:D és pc-n is van multi.. viszont ha lenne pénzem minden hónapban venni a játékokat én is konzolt vennék.. de ha összeszámoljuk hogy konzol+játékok vagy 3 évente felújítani a pc-t még ígyis a pc győz :D
2014. dec. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Egyedül az gátol meg a konzolban, hogy kell gép rendereléshez, és egy erős gép + még konzol is, az úgy nagyon nem oké, azért gondoltam inkább csak gép, és azon játszanék is, mert erős gép lenne, és azon játszani és renderelni is lehetne.


De egy PS4-re annyira fáj a fogam, hogy az nem igaz, sokkal szívesebben játszanék már konzolon.


Most mit csináljak?

2014. dec. 25. 19:44
 8/17 anonim ***** válasza:
ha pc mellett döntessz írj nekem üzit privátba és teszek neked össze egy gépet :)
2014. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mert mit akarsz renderelni?
2014. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

gameplayeket, és egyéb személyes videókat full HD 1080p-ben, egy sony hdr-cx240 kamerával.


Azzal nincs baj, hogy összerakjak egy jó gépet, össze tudok, csak a konzol jobban bejön, de amellé még kell egy erős gép is, kettő nem megy együtt, és ezért csak egy erős gép mellett muszáj döntenem.


A mentés az lenne, ha 150 ezer elég lenne egy olyan konfigra, ami ezt a videózást kielégítené.

Hetente 1-2 videó, emiatt 1-2-szer éjszakára is bent tudnám hagyni a gépet, nem vágna földhöz.


Na hogy legyen?

2014. dec. 25. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!