Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Oda adtam az egyik barátomnak...

Oda adtam az egyik barátomnak a PC-met mikor visszakaptam nem én voltam a rendszergazda. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépem akkor ott ki lehet választani az én profilom és az övéjét ami fekete profilképjű.Ha beütöm a startnál hogy cmd és beállítanám magam rendszergazdaként azt írja hozzáférés megtagadva tehát mindegyik próbálkozásánl ezt írja.
2014. dec. 24. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
-telepítsd újra a géped :)
2014. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz de idegesít hogy hogy csinálta mert mikor új jelszót adnék meg azt kéri hogy dugjak be egy USB flasht vagy tegyek be egy hajlékonylemezt.
2014. dec. 24. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne add kölcsön a géped s***ggfejeknek...
2014. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Belépsz rendszergazda jogosultsággal, pl. a haverod accountjával. A Vezérlőpult/Felhasználói fiókok/Másik fiók kezelése pontban kiválasztod a SAJÁT fiókodat, és rendszergazdai jogokat adsz magadnak.

Kilépsz, majd belépsz a SAJÁT accountoddal, és a fenti módszerrel korlátozod a haverod jogosultságát.

Persze a saját accodat ezután jelszóval is kell védeni, mert a haver is olvashatja a topikot... :)

2014. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez a haver le védte jelszóval és mikor megváltoztatnám akkor azt írja ki hogy a windows nem tudja megváltoztatni
2014. dec. 25. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:

"hát ez a haver le védte jelszóval "


és a havertől nem mered megkérdezni mi a jelszó?

vagy mi? vagy elfelejtette ő is mi a jelszó?

1-visszaállíttatod a géped vele az eredeti állapotba mielőtt még odaadtad volna neki

2- Újratelepíted a rendszered.


-Haver? Miért hívod "haver"-nek azt aki rosszat csinál neked és szívat? Az én haverjaim attól haverjaim hogy megbízunk egymásban kölcsönösen és nem vágjuk át egymást , sőt segítünk egymáson ha bajban vagyunk.

-Fogalom zavarban vagy, az ilyent aki neked rosszat csinál nem tudom miért hívod havernak...Én s...fejnek hívom, és többé nem számíthat rám.

2014. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.A jelszót nem mondja meg mert azt hiszi,hogy tökre sötét vagyok PC-terén és mikor mesél valamit akkor azt hiszi nem értem közben magamban nevetek,hogy mekkora baromségot mondtál.Természetesen újból telepítettem az OP rendszert.Csak kíváncsi voltam fel lehet-e törni valahogy.Köszi a válaszokat.
2014. dec. 25. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy legközelebb vegyen magának egy saját számítógépet és azon állítgasson ezt-azt. Ne neked csináljon plusz munkát , szívatást és idegességet.

Legközelebb ne add oda, mert ugyanúgy megszívat, gondolom ő ezt élvezi , hogy másnak kárt okoz...

2014. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon nagyon érdekel ez a gyerek köszi a választ :)
2014. dec. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!