Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0xc000007b hibaüzenet?

0xc000007b hibaüzenet?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ez elég gyakori probléma, megoldást is találtam rá párat, de mint abszolút laikus angolul nem/alig értő idióta, nem igazán tudtam értelmezni őket. Szóval ha valaki tud egy szájbarágós megoldást azt nagyon megköszönném.

Az "All in One runtime" program esetleg segíthet? És ha igen honnan lehet biztonságosan letölteni?



#játék #számítógép #hiba #all in one runtime
2014. dec. 24. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd le a teljes hibaüzenetet részletekkel együtt, ne csak a hibakódot.
2014. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.
2014. dec. 25. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi? Akkor a többit bogarászd ki az eseménynaplóból, légy szíves. Alkalmazások szekció.
2014. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. A probléma nem oldódott meg. Ha valaki tud valami megoldást, vagy el tudja magyarázni az interneten kifejezetten erről a problémáról szóló pár száz videó vagy írás egyikét, az kérem írjon.
2014. dec. 25. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem oldódott meg, ha figyelmen kívül hagyod a kérést. Magától oldódjon meg? Vagy legyünk gondolatolvasók?
2014. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom te vagy az egyetlen aki válaszokat küld, és gőzöd sincs róla mi a probléma.

Szóval inkább fejezd be.

2014. dec. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!