Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van lehetőség valamilyen...

Van lehetőség valamilyen formában egy applikáció/applikáció ötletének a szabadalmaztatására?

Figyelt kérdés
Van egy jó ötletem egy applikációra, de nem rendelkezem olyan készségekkel, hogy én fejlesszem le, ezért programozót kell majd megbíznom vele. Nem szeretném azt, hogy valaki ellopná az ötletet miközben én a megvalósításával foglalom el magamat. Ha jól értelmeztem a törvényeket Magyarországon nem lehet szoftvert levédetni, csak a szerzői jog van a kezemben. A kérdésem az lenne, hogy nincs-e mégis valami olyan lehetőség amellyel megvédhetném az ötletemet, hogy csak én valósíthassam meg? Illetve, ha csak a szerzői jog marad, az milyen jogokat biztosít nekem?

2014. dec. 25. 03:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!