Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan ez a...

Mit jelent pontosan ez a mondat? "Lásd a setup lapot az első nyomtatás megkezdéséhez.

Figyelt kérdés
Zsír új epson nyomtatót szeretnék windows 7-re telepíteni. El is jutottam egy darabig, feltöltöttem a patronokat, aztán jött ez a mondat a kijelzőpanelra. Semmilyen mellékelt felhasználói kézikönyvben nem találok erre vonatkozó segítséget. Hol van ez a setup lap? Sajnos amíg ezt nem találom meg semmit nem csinál a nyomtatóm. Még a tinta feltöltöttségi szintet sem lehet ellenőrizni rajta.
2014. dec. 25. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a trükk, hogy a nyomtatót átállítod angolra, illetve az angol használati útmutatót nézed hozzá. Szoftverek, elektronikus eszközök fordítása szinte kivétel nélkül kritikán aluli.
2014. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rozsee válasza:
azért mert egy f.o.s. Tényleg, sehol nincs benne a megoldás a tájékoztatóba, sem angol sem magyar nyelven. Angolra miután átállítottam és angolul írtam be a szöveget a Google kidobta a Nagy Rejtély Megoldását: az OK gombot kell 3-4 másodpercig egyfolytában nyomva tartani. Nekem működött, erős a gyanúm hogy neked is fog. Szép Napot.
2015. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!