Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Realtek HD Audio manager -...

Realtek HD Audio manager - egy jack dugót eltávolítottak/csatlakoztattak probléma?

Figyelt kérdés
A gépem hátsó csatlakozói közül a zöld színűbe van bedugva a fülhallgatóm és a rózsaszínbe külön egy mikrofon. Hang van és a mikrofon is működik bár ma játék közben egyik pillanatról a másikra minden megszűnt működni. Egy gyors uninstall/reinstall után működik újra mindkettő de folyamatosan azt írja ki a Realtek HD Audio Manager, hogy egy jack dugót eltávolítottak majd rögtön utána azt, hogy egy jack dugót csatlakoztattak miközben semmit sem húztam ki illetve csatlakoztattam. A neten olvastam, hogy ez viszonylag gyakori probléma de az én verzióm nem úgy néz ki mint amit a neten találtam így nem tudom megcsinálni azok a leírások/videók alapján. Mi lehet a gond? Meg lehet ezt oldani valahogy? Kezd elegem lenni a felugró üzenetekből és a pár másodperce megszakadó, illetve a random nem működő hangból/mikrofonból. Előre is köszönöm!
2014. dec. 25. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kontakhibára tippelnék, magával a csatlakozóval lehet baj, fizikálisan.
2014. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy viszonylag új fülhallgatóról van szó, illetve egy 1 éves számítógépről ami korábban egy másik fülhallgatóval volt használva. Ezek szerint a fülhallgató csatlakozója lehet hibás? Ha igen akkor a cserén kívül nincs is más megoldás?
2014. dec. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!