Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 újratelepítés után,...

Win 7 újratelepítés után, mitől lehet tele a 160 GB-os C meghajtó, miközben nem látszik a windows-on kívül semmi?

Figyelt kérdés

Újratelepítés előtt kb. 70 GB szabad hely volt a C meghajtón. Most pedig azt jelzi 9 GB szabad hely van. :-o

Mindent letörült a C meghajtóról a win újratelepítés, de mégis tele van :-o

És hangja sincs a gépnek.. A hangkártya újratelepítését követőileg sem jön ki hang. Mutatja a hangerőszabályzón (a vonal mozog), de nincs hang... :-o /realtek audio/



2014. dec. 26. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A szabad hellyel nem tudom, mi lehet. Elvileg eltűnt vagy 120 giga? Nem telepítettél valami vírust esetleg?


A hanggal az a szitu, hogy ki kell választani, hogy mi legyen az alapértelmzett. Jobbklikk a hangerőikonra, lejátszó eszközök, és ott válaszd ki a használni kívánt hangkártyát. (Most esélyesen a videokártyád HDMI audiója az alapértelmezett, ezért nem szól amabból.)

2014. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A Vezérlőpult\Programok\Programok és szolgáltatások szerint a telepített programok 109 MB helyet foglalnak

+ a win7 (ami 12-18 GB


A többivel mi a fene lehet???


Vírus? Nem hinném, hát formatálja a win telepítő...


Azért lett újratelepítve a gép, mert ezer éve nem volt. Lényegében tele volt winyó. Egyre több apró hülyesége volt, akkor telt be a pohár, mikor a netböngészők állandóan összeomlottak, az USB portok pedig nem ismertek fel új eszközt csatlakoztatásnál. (a régieket igen) Leszedtem, lementettem 60 GB-nyi holmit, így lett 70 GB üres hely, mielőtt újratelepítettem a win7-et.

Tanácstalan vagyok! :-(

2014. dec. 26. 00:30
 3/8 A kérdező kommentje:
A hangot magam is így állítgattam, de nem jött meg :-(
2014. dec. 26. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hely szempontjából azt tudom javasolni, hogy rakj fel egy total commandert, kapcsold be minden rejtett és rendszerfájl megjelenítését a beállításaiban, majd a c meghajtón nyomj egy ALT+SHIFT+ENTER-t. Aztán várd meg, amíg kiszámolja, hogy mi mennyi helyet foglal.
2014. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedd le a WinDirStat nevű programot. Az végigfut a meghajtón, és grafikusan megjeleníti az állományokat a méret függvényében. Nagyon hasznos program, egyből látod majd, hogy mi foglalja a helyet.
2014. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem azonnal beugrott, hogy valószínűleg nem formáztad a lemezt, hanem csak újraelepítetted a windowst és csinált egy mappát a régi windowsodnak, amiben az összes előző program meg beállításod benn van. Töröld és voilá!
2014. dec. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben újra telepítenék persze formázás után .Mondjuk előtte a advanced systemcare futtasd le hátha csak annyi lesz a probléma.driver booster is van benne lehet a hangot is megoldja.
2014. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Újra formatáltam, újratelepítettem és már jó! :-)
2014. dec. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!