Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Postán Keresztül befizettem a...

Postán Keresztül befizettem a kötelező 200ft-t (három napja) és mikor bejelentkezek azt írja ki hogy ön jelenleg nem ellenőzrött felhasználó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
segítsetek légyszives nagyon idegesít mert már három napja befizettem
2010. febr. 3. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
De mit fizettél be, hova, kinek miért?
2010. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
volt egy kötelező regisztrácós dij(200ft)a vaterán hogy tudjak árulni dolgokat,a vatera címére most inkább nem írom le.Szóval az a lényeg hogy most azt kéne mutatnia hogy ellenőrzött felhasználó.nincsen bankszámlaszámom.
2010. febr. 3. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor buktad azt a pénzt, mert a vaterára csak átutalással lehet befizetni az ellenőrzési pénzt. Éppen azért, hogy ha valami gond van a fizetéssel akkor le tudják inkasszózni a pénzt.

Ha nincs saját számlaszámod, kérj meg egy ismerőst, hogy a te adataiddal utalja át.

2010. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!