Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen androidos...

Peti0000038 kérdése:

Szerintetek milyen androidos telefont vegyek 25-30 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

A pontos nevet-megnevezést kérném!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 27. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leirni, hogy a képernyő legalább 4,3" (hüvelyk) -s legyen, elöl-hátul legyen kamera: elöl legalább 0,5 mp-es, hátul legalább 4,5 mp-es, lehet fémházas, de ez nem annyira fontos. Az akksija se legyen rossz és legalább bírjon ki teljesen feltöltve 1,5 napot.

Ja, és ha lehet az Alcatel ne jöjjön szóba!

2014. dec. 27. 15:39
 2/5 A kérdező kommentje:
elirtam - nem kell a 4,3" hüvelykes, elég 4" hüvelykes -[legalább]
2014. dec. 27. 15:47
 3/5 anonim válasza:

Hát én alcatelt mondtam volna legelőször... XD


Mire használnád? Filmnézés, játék, zene... Mire? Pontosan (törekedj rá)írd le, hogy mit csinálnál egy nap. Volt már androidos telód? Ha igen melyik? (Így ez a 1,5 nap nagy kívánság ebben az árkategóriában.)

2014. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Főleg játszani használnám, de nem ilyen nagyon komoly játékokat, hanem ilyen apró unaloműző játékokra gondoltam (Max, 25-50 mb). Ritkábban filmet is néznék rajta, és az akksi legalább 1350 mAh-es legyen.
2015. jan. 10. 14:02
 5/5 anonim válasza:
Vannak jó LG-k is ebben az árban, de csak függően
2015. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!