Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az integrált...

Dósa Zsolt Brendon kérdése:

Hogy lehet az integrált videókártyának memóriát adagolni?

Figyelt kérdés

Van egy asus x553m laptopom,és csak 32mb os az integrált vga.Hogy lehet memóriát adagolni mert mondták hogy lehet?

d a biosba nem tudtam mert nem lehetett.



2014. dec. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem az dinamikusan változik.

de nézd meg az intel videóbeállításokat (már ha inteles) és ott az energiaellátás vagy 3d beállításoknál állíts át mindent maxra. bár érdekelne, hogy hol látod kiírva mennyi memóriát használ.

2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én memóriát szeretnék neku többet adni.pl 32mb és én 128mb re szeretném.de a biosba kell állítólag de ott nincs ilyen menü.

egyébként intel hd

2014. dec. 28. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
válaszoltam a pm-re, ha tovább kérdésed van, ide írd.
2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a biosba nincs nekem ilyen advanced chipset fatures,pedig ott kell beállítani

mit csinálja?

2014. dec. 28. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:

írd be a futtatásba:

dxdiag, menj a képernyő fülre, és ott van az összes memória. Annyit tud maximum használni. Megnéztem, a tied dinamikusan változtatja a memória méretét, uh nem fix 32MB. Ha kell neki több, akkor többet használ. A biosban csak annyit lehet(ne) állítani, hogy max mennyit használjon.

Nem is baj, hogy nem használ alapesetben többet, mert a memóriádból veszi le a videómemóriát és ha sokat enne, akkor teljesen belassulna a géped.

2014. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És azt mért nem tudom beállítani
2014. dec. 28. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
dinamikus=önmaga szabályozza. amikor kell neki akkor többet vesz le, amikor nem, akkor kevesebbet.
2014. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DE szerintem nem vesz el mert a resident evil 4 akad pedig nem kéne
2014. dec. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!