Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGIT. SEG! Fél éves gépemmel...

SEGIT. SEG! Fél éves gépemmel vmi hiba történt, sokat hasznalom, kerlek segit. Setek! (? )

Figyelt kérdés
Épp játszottam, amikor lefagyott a játék vörös lett a képernyö. Leallt a gep. Bekapcsoltam, a ventillator kiporgott, majd 5mp mulva leallt.. Magatol ujraindult, megint leállt. Szétszedtem, kipucoltam nyitott ajto mellett hütottem, uguanaz a hiba.. Nagyon izgulok miatta, mitcsinaljak :o i5 r9 270x 4gb ram 500w coolerm. Táp 1tb Seagate hdd.

2014. dec. 28. 22:31
 1/6 jan1k4papa ***** válasza:
Probaltad ujrarakni huztal valamilyen alkatresz ??? Szentem behalt a tapod vagy a kábele elkell vinni megnezetni
2014. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán vga, talán táp, próbáld meg, hogy kiveszed a vga-t, akkor elkell indulnia az integrálttal (kösd át a monitort), ha megy, akkor vga a ludas.
2014. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs integralt a CPU ban.. I5 3350p. Most szedtem ki ramot meg cmos batteryt. (AZ a gombelem AZ alaplapban.) 20perc mulva visszarakom akkor irok
2014. dec. 28. 23:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiszedtem ramot AZ elemet visszaraktam, nem megy..... Azt nemértem, hogy eddig ment, nagyobb erot igenylo dolgoknál is jóvolt.
2014. dec. 28. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
ha te magad nem tudod mire kicserélgetni a az alkatrészeket, akkor elkell vinni szerelőhöz, más ötletem nincs.
2014. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kéne kölcsön kérni 1 tápot és megpróbálni ha lehetséges.

Sztem az a gáz.

2014. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!