Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges ez a...

Mennyire egészséges ez a hőmérséklet a laptopomnak?

Figyelt kérdés

2-3 óra játék után nagyon fel tud melegedni. Most vettem 1 hónapja a laptopot, nem hiszem hogy poros lenne a hűtése. CPU 90-91 fokos, videokártya 85-86 körül mozog.

Ami van benne: AMD A10-5750M és Radeon HD 8670M 2 gb.

Vegyek alá hűtőpadot? Sokat segítene rajta?



2014. dec. 30. 15:26
 1/5 anonim válasza:
inkább vidd szerelőhöz, de tuti nem árt alá egy!
2014. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányszor leírták már, hogy a laptop nem játékra való...vehetsz alá hűtőpadot, de csodát nem fog tenni.
2014. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

90-91 fok egészséges?

nem!

az már beteg hőfok egy gépnek! Lázas!

2014. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Laptopról van szó! Ezek a hőfokok ilyen terhelés alatt teljesen normálisak. Csak annak a procinak a max. működési hőmérséklete 105 celsius!


[link]


!! A vga is simán kibír 90 fokot is. Ezek miatt az értékek miatt csak asztali gépnél kellene parázni. Úgyhogy nyugi.

2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, anno, amikor az elektechnikát tanultuk, az erősen alkatrész fűggő volt, hogy mi az ami magasabb hőfokot is kibír, de ha nem éri levegő a proci hütöjét, vagy a videókártyát rendesen akkor a kondik is hamar megsülhetnek, és a többi alkatrész is, úgyhogy hosszútávon szerintem +50 fok felett használni valamit az erősen ellenjavallt...
2014. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!