Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a géppel?

Mit tudnék tenni a géppel?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy laptopot, de a Windows 8.1 telepítőlemezzel nem csinál semmit, visszalép a FreeDosba. Win 7-es telepítőlemezt találtam, beraktam, felismerte, s el is indítottam a telepítést. Talán jó lesz így, mert már ha meglesz a 7 akkor már rá tudom rakni a gépre a 8.1-et. De a 7-es telepítés a fájlok kibontásánál a 0%-nál megállt. S semmit nem tudok vele csinálni. Valaki segítsen, mert nincs gépem ezen kívül. Nagyon köszönöm mindenki segítségét!

2014. dec. 30. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ablakon kihajítás mindig szóba jöhet, de szerintem vagy a lemezeddel van baj, vagy a legacy6uefi módok keverésével. Ha van elég nagy pendrájvod, próbáld meg azzal.
2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, mégiscsak elindult a telepítés, de amikor végez a Win7, akkor újraindul ugye a végén, s csak próbálkozik betölteni, de folyton újraindul.
2014. dec. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!