Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Nagyon Fontos! Eltűntek...

Üdv! Nagyon Fontos! Eltűntek a dolgaim, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval... Elvittem a laptopomat újratelepíteni egy számítástechnikai szaküzletben. Mondtam a csávónak , hogy mentse le nekem azt a bizonyos mappát , mert fontos. A csávó persze , hogy elfelejtette lementeni , így hát leves.

Olvastam , hogy vannak ilyen programok , amikkel vissza lehet hozni a fájlokat. Próbálgattam is 1-2 őt viszont csak a tegnapi dolgokat hozta vissza , amiket az újratelepítés után használtam/csináltam.


Nagyon fontos nekem az a mappa , 21 GB a mérete.


Ha valaki esetleg tudna valahogy segíteni annak nagyon örülnék.


Köszönöm! üdv



2014. dec. 30. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden csak pénz kérdése.
2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el az adataidtól. Leformázta a vinyódat és még rá is telepített- nagyon nagy vakszerencse kell hozzá.
2014. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak profik akik mindent visszahoznak csak hát nem éppen a legolcsobbak
2014. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv, nekem ez a program segített legjobban, előtte mindent kipróbáltam, easeus, stb, de ez mindet überelte:

Stellar Phoenix Windows Data Recovery v6.0 - Professional


Remélem neked is segít, torrentről le tudod tölteni.

2014. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha most kihúzod a konnektorból a gépet, összekészítesz 5-10 millát, majd 5-én beviszed a Kürt-höz, akkor még lehet esélyed pár képre. De nehogy rátelepíts addig mindenfélét, minden bekapcsolt másodperccel csökkennek az esélyeid.
2014. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért 5-10 milla ne túlozz :D

[link]

2014. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Törléskor az adatok nem kerülnek végleges törlésre csak éppen ráírhatóvá válnak a parancs kiadása után.(egyszerűbben nem megy)Amennyire erre telepítünk vagy rámásolunk akkor végleg elvesznek.A vinyóra nem lineárisan kerülnek fel az adatok mint pl.CD hanem éppen ahol van egy kis hely (ezért mondják hogy töredezett)Ha éppen rátelepítették az oprendszert akkor fújhatod.

[link]

2014. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra már rátelepült az oprendszer, ezért szerintem fél milláért nem vetik be a szükséges technológiákat. Persze meg kell próbálni.
2014. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!