Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptop billentyüz...

Leöntöttem a laptop billentyüzet egyik oldalat, olyan 3 korty vizzel. Oldalra forditottam es megvartam mig kifolyik, közben hösugarzoval szaritottam. Most ejjelre hagyom kiszaradni. Holnap ujra hosugarzozom?

Figyelt kérdés
mennyi ido mig teljesen kiszarad?? Ja es persze mikor leontottem akkor azonnal kikapcsoltam a gepet normalisan.
2015. jan. 1. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az akkut és a cmos elemet is kiszedted?

Nem szabad hősurárzózni, 1 hét alatt kiszárad ha meleg helyen tartod, de ez alatt nem a villanyradiátor teteját értem

2015. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
miert nem szabad? 1 het? Az nagyon sok, olyan sokaig? Az akut kivettem, az a cmes resz hol van? Hp laptopom van
2015. jan. 1. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!