Hogy Tuningoljam?

Figyelt kérdés
Van Egy Ibm Thinkpad T41 Notebookom,Tudom elég régi darab de tuningolni szeretném semmilyen szó szerint semmilyen játék nem fut rajta se a Bus Driver, se a Mester Mc (Pedig nem sokat foglalnak) de aki ismeri az biztos tudja és az mit jelent hogy a felhasználás módja: Maschine? illetve hogy kéne tunningolni hogy el fusson Rajta az Fl studio 11,Dj Traktor2,Illetve a,Sony vegas pro, MIT AJÁNLOTK ???

#Sony #FL Studio #Lenovo #Virtual DJ #DJ #laptop #Notebooke #Dj Traktor2
2015. jan. 2. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem érdemes foglalkozni, túl régi, illetve kevés memóriát tudsz csak beletenni, és ha jól tudom max 60GB-s HDD, de ebben nem vagyok biztos...
2015. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, És mit ajánlasz?
2015. jan. 2. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új erősebb gépet. Ezt ajánljuk. Ez az egyetlen járható út.
2015. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

USB-s LED csíkot a tetejére, új billentyűmatricákat, esetleg kitisztíthatod... ennyi a tuning-lehetőséged.


Olcsóbban kijönnél egy asztali géppel mint laptoppal.

2015. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké egyébként már ki is néztem Dell, de azt még mindig nem tom mit jelent a Machine felhasználás, illetve mire használták ezeket? ha ilyen gyengék,
2015. jan. 2. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mi se tudjuk, de ha belinkeled lehet többet látok.
2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fénykorukban nem voltak gyengék.
2015. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!