Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni, hogy...

Hogy lehet megcsinálni, hogy egy videón kettő legyen belőlem?

Figyelt kérdés

Kezdő videós vagyok youtubeon és szeretnék egy videót készíteni de ahhoz tudnom kéne,hogy hogyan lehet kettő belőlem,milyen program kell ehhez a hatáshoz.

Ha valaki tud segíteni akkor küldjön már egy letöltő linket ehhez a programhoz!

Köszönöm!



#egy videóban
2015. jan. 3. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem már a moovie maker-ben is van tükrözés effekt


de iMOVIE, SONY VEGAS, AFTER EFFECTS link nincs (fizetős progik)


A trükk lényege, h van a videó méreted 1280x720 mondjuk

megkettőzöd a videódat és mind a kettőt méretre alakítod ami ebbe az esetben 640x720 + 640x720 és akkor kettő lesz belőled

2015. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De én arra gondoltam hogy a két "énem" két külön dolgot csinál vagyis két videót egybe vágni hogy egy képen pl párbeszéd legyen magammal

nekem windows 32 bites op rendszerem van és arra nincs sony vegas és valami hasonló könnyen kezelhető program kéne erre a célra :/

2015. jan. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!