Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erre a configurációra milyen...

Erre a configurációra milyen OS-t ajánlottok kockáztassam meg a windows 7-et vagy elég még ide egy xp? (többi lent)

Figyelt kérdés

Dell compact gép

intel 1.8 dual

1gb ram

integrált 512mb videókari.

250 GB sata hdd.



2015. jan. 3. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jó lesz rá az XP is..
2015. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 P.O.C. ***** válasza:
Ha vennél bele egy kis RAM -ot, akkor simán jó lenne ez a gép Windows 7-hez is. De így én is inkább az XP -t javaslom.
2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ha sajátom lenne nem igen futna rajta Microsoftos termék:D

Köszönöm,én is az xp mellett döntöttem de jól esik ha mások is megerősítenek.

2015. jan. 3. 12:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Win 7 is mehet rá nyugodtan. Én használtam huzamosabb ideig egy magos procival, igaz RAMom 2giga volt és talán erősebb VGA.
2015. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4-s válaszoló valószínűleg kihagyta azt a részt, hogy INTEGRÁLT VGA.
2015. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mellékesen ugyan ilyen jellegű asztali pc-mre win xp-t tettem és akadt rajta a youtube, pedig nem integrált videókari volt...
2015. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

4es azt a részt is kihagyta, hogy 1 GB ram

2 gb ram kell ahhoz, hogy használhatóan működjön

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy starter x86 szerintem el zötyögne rajta. YOutube,film,word erre kell csak:)
2015. jan. 3. 20:26
 9/18 P.O.C. ***** válasza:
Hidd el, ez csak városi legenda, hogy a Starter elvan 1 GB -al is. Előbb utóbb minden Windows 7 verzió belassul ha csak 1 GB RAM áll rendelkezésére. (Saját tapasztalat!).
2015. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1 giga memóriával is el van a win7 x86 -os verziója, ha megfelelően van minden beállítva. MSE -t ajánlok vírusvédelemre. Utánna az autó frissítések kikapcsolása és ne pakold tele szeméttel.


A melóhelyemen is megy egy ilyen 1.8 -as procival rendelkező laptopon 1 giga rammal egy X86 Win7. Én telepítettem, feltoltam rá az MSE (Microsoft Security Esentials) -t és kikapcsoltam az autó frissítést. Ezek után megy. Aki használja nem igazán figyel arra, hogy ne szemetelje tele szegény kis gépet... Mégis megy még mindíg és nem lassúlt be. Egyébként pont a frissítésektől szokott belassúlni (tapasztalataim szerint) a win7 egy amúgy csak 1 giga memóriával "megáldott" gépen.


Megj.: "MSE" kifejezés keresési eredménye a google -on: [link]

2015. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!