Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol a laptopom?

Miért nem bootol a laptopom?

Figyelt kérdés

Szerintem a bootolásban lesz a hba de nem tudom. Amikor bekapcsolom bejön az induló képernyő, és jönne a bootolás.

de csak elkezd az a vonal villogini és ennyi. Nem megy tovább, semmit sem csinál.Ilyenkor mit lehet csinálni?



2015. jan. 3. 18:45
1 2
 1/20 El_ristas ***** válasza:

Alaplapi elem nincs lemerulve?

Boot sorrend stimmel?

Ha ezek rendben vannak kene valamilyen hibauzenetnek lennei.

HDD smartja rendben van? vinyo nem halott feleg? esetleg mbr sectorjai nem serulhettek meg?

2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ahogy írtam nem érték hozzá sajnos, nekem nem mond sokat amit írtál. Örülnék ha bővebben kifejtenéd
2015. jan. 3. 19:03
 3/20 El_ristas ***** válasza:

"Orulnek ha kifejtened"


Igen en is.

Laptop tipusa:

Rajra levo Oprendszer:

2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ASUS X5DAD sx074d

Windows 7

2015. jan. 3. 19:09
 5/20 El_ristas ***** válasza:
Jo. Lepj be a bootmenube: Inditaskor kezd el nyomkodni a(z) f1, vagy f12 billentyuket. Nem tudom pontosan melyikkel lep be de probalgasd. Amikor megvan valaszd ki a hdd-t. Hatha csak a dvd meghajtobal probal bootolni. Apropo dvd meghajto...van benne lemez?
2015. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
lemez nincs benne, hangosan ment a hűtő ezért gondoltam hogy pihentetem de mikor visszakapcsoltam volna semmi. csinálom
2015. jan. 3. 19:15
 7/20 A kérdező kommentje:
amikor megnyomom az f1 etvagy az f12 őt vmi erdeket kattano hangot ad ki
2015. jan. 3. 19:16
 8/20 A kérdező kommentje:
javítom magam, az összes billentyűnél kattog
2015. jan. 3. 19:18
 9/20 El_ristas ***** válasza:
Ha a vinyo kattog eleg valoszinu hogy meghalt, vagy probal pozicionalni sikertelenul, ezesetben is felhalott. Valahogy kerisd elo a biost. Inditoskor altalaban a : DEL F1, F2, F12 szokott lenni. megnezzuk hogy egyaltalan bios latja-e.
2015. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
elkezdtem szetszedni de pont jött az uzenet, annyit csinaltam hogy setcsavaroztam, meg az aksit kiszedtem de mivel irtal visszaraktam. most bejott a bios. most?
2015. jan. 3. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!