Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen informatikai folyóirato...

Milyen informatikai folyóiratot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan folyóiratra szeretnék előfizetni, amely mind hardveres, mind pedig szoftveres oldalon tud újakat mondani nekem. Szeretném, ha mélyrehatóan szólna a weblapkészítésről, különböző programozási nyelvek használatáról, hasznos tippekről, trükkökről, stb.

Érdekel még az animálás, játékfejlesztés, videók készítése, tehát rengeteg dolog.


Nem, nem fogadtam cölibátust, mint az infos mémek a facebookon... :D


Én a PC Worldre gondoltam, egy számom van belőle, de pl. programozásból említés szintjén sem volt benne szó. Valamilyen téren viszont sok dolgot láttam benne.

Ti milyen folyóira(toka)t ajánlotok, ahonnan tudom bővíteni a tudásomat?



2015. jan. 3. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ujsag egyben nincs. Pont azert, amiert nincs 'orvosi ujsag', hanem szaklapok vannak. Annyira szerteagazo az informatika, hogy minden temat behatoan vizsgalni keptelenseg egy folyoirat szintjen.


Probald meg eldonteni mit akarsz, ahelyett, hogy mindenbe 'belekapnal'.

2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs jelenleg ilyen szintű újság.
2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És olyan sincs, amelyik bármely általam felsorolt részről szól részletesen? Hozzátenném, hogy a programozás érdekel a legjobban.
2015. jan. 3. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én évekig vettem PC Worldöt, meg asszem Chipet... aztán rájöttem hogy a papírnál jobb az internet.


Prog.hu, prohadver amiket olvasok, illetve a Google "Play Újságos"-ból jelöltem ki néhány érdekeset.

Youtube-csatornákból pár szakmai.


Viszont ezek sajnos nem olyanok mint egy horgoló-magazin, hogy ott a minta és abból megtanulható:) Ha valami érdekel, akkor gúgli és van sok tutorial.

2015. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nagyon meg kéne tanulnom angolul, mert az anyagok nagy része, amiket neten nézek, angol nyelvű. Az én angoltudásom meg sajnos kimerül a Simsben meg néha egy-két angol nyelvű filmben, sorozatban... -.-

Köszi mindenkinek a segítséget. :)

2015. jan. 3. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Angoltudas nelkul az informatika egyebkent is fekete lyuk szamodra. Tulajdonkeppen minden lenyeges informacio kizarolag angolul erheto el, kezdve a termekleirasokkal, dokumentaciokkal, technologiai cikkekkel.
2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a szakma nyelve. De akkor addig olvashatod a magazinokat, az újdonságokról hírt szoktak adni (mondjuk főleg hardverekről).
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felmész az nCore-ra és Chip újságoktól kezdve, programozási ujságig megtalálsz mindent...
2015. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!