Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a felugró reklámoktól Google Chrome-ban?

Figyelt kérdés
Pár napja egyfolytában reklámok jelennek meg az ablak alján középtájon és oldalt, néha egy magas sávban balról. Mindet be tudom zárni, de nagyon zavaróak. Hogyan szabadulhatnék meg végre tőlük? Letöltöttem az "Adblock Plus" nevű reklámgátlót, de sajnos ez sem nyújt teljes megoltást, ugyanis gyakran inkognitómódot használok (az oka hosszú, a lényeg, hogy nem szeretem "teleszemetelni" az előzményeimet, hogy ha valamit tényleg vissza akarok keresni, akkor ne több tucat pl. youtube link után találjam meg), és ott még mindig megjelennek a reklámok.
2015. jan. 3. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
toolbar cleneart próbáltad ?
2015. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le van tiltva?


Beállítások-->Tartalombeállítások -->Előugró ablakok

2015. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 T/Z ***** válasza:

Használd a Firefoxot inkognitó módban, az szűri a reklámokat olyankor is.

Adblock Edge-t rakd fel mint reklámblokkolót a Firefoxra.

Adblock Plusnál jobb (több reklámot szűr), de sajnos Chrome alá nem elérhető.


Ha viszont nem ez a baj, akkor van egy kéretlen reklám vírusod, azt meg le kéne szedned:

MalwarebitesAntiMalware

SuperAntiSpayware

Spybot Search & Destroy


Ezeket futtasd le.

2015. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!