Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a Battlefield3-at...

GergoJD kérdése:

Megvettem a Battlefield3-at és azt írja rossz a kód olyan kor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem használtan kellet volna venni.amúgy meg valaki már használja a kódot ennyire egyszerű !
2015. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átbazstak
2015. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha új, akkor szinte kizárt dolog az ilyen. De persze minden megeshet. Ha meg használt akkor benne van a pakliban.


2 dolgot tehetsz:

- Reklamálsz a boltban ahol vetted.

- Segítséget kérsz az Electronic Arts magyarországi szupportjától.

[link]

Pár éve nekem már egyszer segítettek.

2015. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De újonnan vettem a játékot ! ... 576-ban
2015. jan. 4. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
valaki felbontotta ki írta a kódot és használatba vette. az ilyen bolti eladók sokszor szoktak ezzel vissza élni..
2015. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ridzi válasza:
Na hát szasztok...üzenem mindenkinek aki a battlefieldel akar játszani h az eredeti bf3 kb 5x bonyolultabb mint a tört változat...megvettem eredetibe mert itt állandóan azt olvasom hu hát vedd meg eredetibe az a legegyszerübb...aha igen vedd csak meg lehet kitéped az összes hajad mint én....vagy kb 6x megveszed akkor talán találsz benne jó kódot az kb 30ezer ft.a többi megy a kukába.....ja hát ennyit az eredetiről.....
2015. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

"vagy kb 6x megveszed akkor talán találsz benne jó kódot az kb 30ezer ft.a többi megy a kukába"


Hát te sem lehetsz valami tudatos vásárló. Én már az első esetben föld körüli pályára állítottam volna az eladót, úgy felrúgtam volna. :D

2015. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább steamen vetted volna meg azt online könyvtárba benne marad és fix hogy jó is .
2015. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ridzi válasza:
Senki ne vegye meg 4 lépésből tud multizni törtel ha akar bárki...én is ezt teszem miután megvásároltam háromszor hibás termékkoddal.....segítek is szívesen h kell megcsinálni.....
2015. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!