Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Open Dott grafikus probléma?

Lacca17 kérdése:

Open Dott grafikus probléma?

Figyelt kérdés
Megnéztem róla a teszteket, meg minden, elég jó a hardvere, és olyan gondba ütköztem vele, hogy 3d-s játékokat nem nagyon akar vinni. pl gta vice city, és san andreas, asphalt 8, elindulna rajta, de mikor a menüből töltöm a játékot, akkor kidob mindig. Mi lehet a gond vele? Tudom nem 1 nagy márka, de ez szerintem nem nagy feladat ennek a hardvernek. Főleg, hogy másik eszközökben ez a powervr chip viszi ezeket az alkalmazásokat sokkal gyöngébb procival is.

2015. jan. 4. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért volt olcsó?
2015. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert gagyi a tárhely felosztása, de attól még nagyon szerethető tab szerintem. Amúgy nem igazán arra vagyok kíváncsi, hogy miért szar ez, hanem orvosolható-e, és mivel.
2015. jan. 4. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pont nem azért,hanem mert szar a hardver amin nem segít semmi.
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A benne levő lassú hardver miatt nem lehet rajta segíteni, nem fognak futni rajta a komolyabb játékok.
2015. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A batman arkham, a gta 3 megy rajta fullon hibátlanul, szóval szerintem itt más baj van. Annó egy Alcatel OT 995-ön is volt hasonló gondom, ott a 2.3-ról történő javított 4-es android orvosolta gondot, szóval szerintem itt sem hardveres a hiba. hozzá teszem az első 4-es android rá ugyan olyan rossz volt, csak a legfrissebb-el lett jó.
2015. jan. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!