Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bejelentkezést hogyan lehet...

Bejelentkezést hogyan lehet kikapcsolni XP rendszernél?

Figyelt kérdés

#kikapcsolás #XP #Bejelentkezést #rendszernél
2015. jan. 4. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Hogy ne tudj bejelentkezni? Formázd le a merevlemezt.
2015. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csöcsi! Nem a rendszert akarom törölni, csak azt kellene elérnem, hogy ne adja be a bejelentkező felületet, hanem anélkül induljon a rendszer a gép bekapcsolásakor.
2015. jan. 4. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:

ne legyen, csak egy felhasználó! (USER)

(a többit töröld!)

2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A bejelentkező képernyő el fog indulni. Azt kiválaszthatod, hogy a kis ikonos bejelentkezést, esetleg a kézzel felhasználót és kódot beíróst választod.

De szerintem te azt szeretnéd, hogy ezt a képernyőt automatikusan átugorva bejelentkezzen az XP asztalostul, mindenestül. Két eset lehetséges.

1. az XP automatán bejelentkezik, ha egy felhasználó van csak és annak nincs jelszava.

2. Használd ezt a programot:

[link]

Megadod neki, hogy melyik fiókba is akarsz belépni, milyen kóddal.

Remélem segítettem

2015. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mód:

Vezérlőpult...

[link]

2015. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mintha lenne egy olyan mód, a kis négyzetbe pipával kell jelezni, hogy "legyen automatikus bejelentkezés". De lehet rosszul emlékszem, és csak telepítéskor van erre lehetőség. Az assus kisgépemre miniXp telepítettem, és nem kell külön bejelentkezni bekapcsolás után. Toshiba laptopomra XPsp3 at raktam, és itt sem kell bejelentkezni. Ugyan ezt az XPsp3-at tettem fel a párom laptopjára is, de neki minden indításkor be kell jelentkeznie. Nos ezt szeretném neki kikapcsolni!
2015. jan. 4. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt írtam le neked kicsit feljebb a második lehetőségnél. Az Autologon for Windows nevű program megoldja a problémát. Egyszer futtatod, megadod a bejelentkezési nevet fent, a jelszót lent és kész. Legközelebb bejelentkezik magától.
2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék külön programmot felrakni ezért! Mint mondtam, ezt az xp-nek tudnia kell!
2015. jan. 4. 17:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Én csak azt felejtettem el, hogy miként lehet elérni azt az ablakot, felületet, ahol abba a kis négyzetbe pipát kell helyezni!
2015. jan. 4. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:

1. Az XP ezt nem tudja.

2. Az XP ezt csak egy felhasználóval tudja, akinek nincs jelszava.

3. Ezt a programot nem kell "felrakni". Egyszer elindítod és kész. Beleír a regisztrációs adatbázisba, hogy ne kézzel kelljen megkeresni azt a kulcsot és módosítani ami ezt megoldja. Ez egy Microsoft által felkarolt programozó csoport készítette alkalmazás. Ezért érhető el a Microsoft oldaláról:

[link]


4. Léteznek olyan módosított XP telepítők, amikbe bele vannak integrálva hasznos trükkök, lehet, hogy ilyennel találkoztál.


A Microsoft support oldalán is olvashatsz az automatikus bejelentkezésről itt:

[link]

Fogadd el a jó tanácsot. Nem vagyok kezdő.

2015. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!