Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépcsere előtt vagyok és két...

Tanker19 kérdése:

Gépcsere előtt vagyok és két gép jönne szóba : nem sok különbséget látok köztük kinek mi a véleménye, mi lenne érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. jan. 4. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha már így feltetted a kérdést, inkább a laposért adjál pénzt. Mert vele megtakarítasz egy csomó villanyszámlát is!
2015. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az M90P ugyan egy hajszállal fapadosabb, de közismert cég adja a garit, szóval én inkább arra szavaznék, már csak az alacsonyabb ár miatt is.
2015. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem egyik sem tetszik

egyrészt ugye ezek elavult és használt gépek

másodsorban drágák

a második semmit nem mond a gépről viszont megjegyzi:

"Részletes leirásért látogasson el a hivatalos Lenovo oldalra" Na neee...

2015. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gondolom játszani nem akarsz vele
2015. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csomó villanyszámlát...egy asztali lámpa többet fogyaszt mint egy asztali gép...
2015. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Gépcsere előtt vagyok"

és mint látom van 70-90.000 Ft-od .


- a régi gépedből mit lehet kimenteni?

Ház, táp, merevlemez, dvd író?

-ha ezeket mind akkor már csak alaplapot, memóriát, procit és vga-t kell venned. 70-9-ből ezeknél sokkal jobbat kapsz...

2015. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

mind 2 szutyok az én véleményem szerint.

90k arra a fém hulladékra ne adjál.

megláttam... röhögtem, majd majdnem leirtam az eladonak, hogy na hogy ezt most hogy.

gyári kacat.

2015. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"gyári kacat."


Bezzeg a Codegen-tápos pistike tuninggépek, azok a valamik! :D Nyílván a kismillió cég, aki ilyet vásárol a munkakörnyezetbe is totál hülye, ahelyett, hogy venné a tajvani sárkányos-világítós Gémer Edition i7-eseket :D

2015. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

nem értem én hogy hoztam szóba a munka környezetet és hogy hülyék a cégek?

tanker19 valószinuleg nem 5db fog vásárolni cégbe

office gépneknek.

hanem egy valamire való gépet szeretne ami 90kból simán kijön.

2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem egy HP, Fujitsu, Dell vagy Lenovo elég jó garancia arra, hogy ez egy "valamire való gép". Csak saját környezetemből tudok kiindulni, de azok a gépek, amik akár 10-15 éves korukig is húzzák jellemzően mind brandgépek, s nem egyedileg összeállított konfigurációk. Ugyanúgy megéri ezeket otthonra is megvenni, mint irodába. Játszani nem fog tudni rajta persze, de azt nem is hozta senki szóba...
2015. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!